Електронний підпис

Серія 1 - FAQ з е-підпису

Що таке електронний підпис? Електронна ідентифікація? Які характеристики кваліфікованого електронного підпису? Як переконатися в тому, що документ після підписання не було змінено? Сучасні технології пропонують багато можливостей для спрощення життя та гарантування безпеки. Але для початку потрібно розібратися в базовій термінології. Цим займемось у цій серії!

Тривалість: 00:05:48

Серія 2 - Для чого та в яких життєвих випадках можна використовувати електронний підпис?

Чи можна отримати статус фізичної особи підприємця онлайн за допомогою електронного підпису? А як щодо оформлення та нарахування пенсій онлайн? Про ці та інші можливості поговоримо в цій серії!

Тривалість: 00:08:33

Серія 3 - Місія «Отримати КЕП»

Розкажемо про те, де знайти інформацію про кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг. Познайомимось з основними кроками, необхідними для отримання електронного підпису, а також орієнтовною вартістю послуг. Місія «Отримати КЕП» виконана!

Тривалість: 00:09:09

Серія 4 - Безпека електронного підпису

Безпека перш за все. Надійність електронних довірчих послуг залежить не лише від технологічних гарантій, але і від обачності користувачів. Як встановити безпечний пароль? Як зберігати особистий ключ? Що робити у випадку компрометації особистого ключа? Про ці та інші можливості поговоримо в цій серії!

Тривалість: 00:06:57

Серія 5 - Як скористатись підписом: різні життєві ситуації

Що ж, термінологією володіємо, навіщо потрібен та де отримати електронний підпис — знаємо, навіть ознайомились з азами безпеки. Настав час перейти до практики! У цій серії продемонструємо, як використовувати електронний підпис для підписання документів, як перевірити підпис на документі, як пройти електронну ідентифікацію і навіть — як зробити усе це з мобільного телефону.

Тривалість: 00:06:57

Серія 6 - Які переваги е-підпис дає ВПО та людям, які проживають на непідконтрольній території

Люди, які залишили свої домівки, рятуючись від небезпеки,особливо потребують отримання публічних послуг онлайн. Розповідаємо, як використати електронний підпис внутрішньо переміщеним особам і на які портали звернутися для задоволення своїх потреб.

Тривалість: 00:05:40

Серія 7 - Електронний підпис — що далі?

Спробуємо зазирнути в майбутнє і розкажемо про основні плани Мінцифри щодо розвитку електронних довірчих послуг в Україні. Про нові сервіси та розширені можливості дізнайтеся в цій серії.

Тривалість: 00:04:15